ERI-Anti Aging

Spomalenie starnutia pomocou umelej inteligencie (AI)

Využite náš najnovší program ERI-Anti Aging, ktorý vám poskytne hĺbkovú regeneráciu vášho organizmu nielen na povrchu, ale aj zvnútra, oddiali starnutie a nástup ochorení

Objednajte sa ešte dnes: 0905 955 444

Vrátime vás späť do hry!

Štandardná cena: 150€
Aktuálne Akciová cena: 130€

Dôležité fakty  

  • Starnutie nie je iba o koži a vráskach, ale to horšie sa deje pod jej povrchom. Starnutím ochabujú aj vnútorné orgány, ktoré strácajú svoju vitalitu a funkciu vďaka vnútrobunkovým toxínom. Výsledkom toho je úbytok energie, nalomené zdravie a nástup chronických ochorení.
    Toto starnutie však dnes už vieme spomaliť! Švajčiarska spoločnosť CME SWISS spojila vedecký objav spojený s odhalením príčiny starnutia (Nobelova cena v r. 2016) s inteligentnou počítačovou technológiou. Vyvinula softvér, ktorý je naprogramovaný tak, aby reguloval optimálnu rýchlost autofágie, t.j. vnútornej recyklácie bunkového odpadu. Ten sa považuje za jednu z hlavných príčin starnutia a vzniku ochorení. Zároveň kontroluje aj rýchlosť apoptózy, ktorá kontroluje výmenu starých buniek za nové. Praktickým výsledkom týchto dvoch funkcionalít je spomalenie starnutia a optimalizácia funkcií telesných orgánov a systémov. 
    ERI-Anti Aging váš zdravotný stav skontroluje za 40 sekúnd a následne ho aj upravuje
  • Tento inteligentný softvér môžete mať aj vy doma vo svojom počítači! Pri kúpe obdržíte zároveň aj usb senzor na monitorovanie stavu vašich telesných funkcií a optimalizáciu bunkového čistenia. ERI-Anti Aging si môžete kúpiť alebo vyskúšať priamo u nás. Naša klinika je výhradným zástupcom spoločnosti CME SWISS pre Európsky trh.
    S týmto osobným asistentom pre zdravý životný štýl môžete mať menežment vášho starnutia vo vlastných rukách!
  • Rozvoj ERI technológie je podporovaný Európskou Úniou
  • Švajčiarska kvalita

ERI-Anti Aging vám môže poskytnúť 

- Hĺbkovú analýzu stavu vášho organizmu  

- Regeneráciu buniek a orgánov, spomalenie ich starnutia

- Odhalenie toxickej záťaže

- Detoxikáciu tela od patogénov, metabolitov a toxínov 

- Harmonizáciu metabolizmus a funkcie jednotlivých telesných systémov 

-Zníženie psychickej záťaže harmonizáciou aktivity hormónov a neuropeptidov, ktoré sa vyplavujú pri rôznych stresových situáciách

V čom nájdete jedinečnosť ERI-Anti Aging

Je to jediná patentovana technológia, ktorá používa metódu spektrálnej analýzy v umelej inteligencii (AI)

Digitalizuje obrovské množstvo biometrických dát z organizmu získaných pomocou ultrasenzitívnej antény

Umelá inteligencia ERI odhaľuje súvislosti medzi starnutím, ochorením a jeho základnou príčinou, ktorá ich urýchľuje

Umožňuje neinvazívnu korekciu a harmonizáciu regeneračných procesov v tele

Poskytuje vyšetrenie a korekciu aj na diaľku

ERI-Anti Aging môžete mať aj vy doma!

Recenzie z Google

Anna:
Súkromná klinika pani Eleny van Dijk poskytuje vysoko nadštandardné služby podpory a ochrany zdravia s fokusom na prevenciu. Digitálna technológia s umelou inteligenciou komplexne diagnostikuje psychosomatické problémy pacienta a nasledne sa zameriava na proces liečenia. Úžasné na tejto diagnostike a liečbe je, že sa celý proces udeje v krátkom čase.Mne osobne táto liečba pomohla veľakrát zbaviť sa respiračných ochorení. Zabrala mi aj antiparazitárna liečba.Môjmu vnúčikovi vždy vylieči bakteriálnu infekciu horných dýchacích ciest.Manželovi sa liečbou ERI vyliečili hlasivky. Vždy, keď potrebujeme rýchlu identifikáciu a liečbu zdravotných problémov, vieme, že sa môžeme spoľahnúť na ERI. Ďakujem všetkým v Private Clinic EvD za profesionálny a ľudský prístup, príjemnú atmosféru a stálu ochotu pomáhať.

Iniciatíva Bez Covidu:
Súkromné zdravotnícke centrum EvD je ukážkou profesionality v poskytovaní zdravotníckych služieb 21.storočia. Pani doktorka Elena van Dijk je pre mňa archetypom výnimočných zdravotníckych služieb s ľudským princípom- od efektívnej diagnostiky, liečby, terapie, rehabilitácie až po prevenciu. Digitálny nástroj ERI, ktorý využíva vo svojej odbornej praxi je pre mňa budúcnosť liečenia, ktorú dostávame už dnes. Som vďačný za priateľský prístup, otvorenú komunikáciu o problémoch, ochotu konzultovať aj v čase mimo liečenia, obdivuhodný rozhľad k podpornej prírodnej liečbe zdravotných ťažkosti. Ďakujem za vysokú profesionalitu PRIVAT CENTER Elena van Dijk!

Jana:
Moja skusenost s p.Elenou bola maximalne pozitivna. Vysetrenie pomocou ERI diagnostiky a nasledne korekcie konecne spravne urcili, kde treba zacat riesit dlhodoby problem mojho manzela. V prijemnom prostredi, profesionalny a velmi mily pristup. Odporucam dalsim.

Katarína:
Navsteva kliniky je prijemnym a pozitivnym zazitkom aj pre tych, ktory maju syndrom bieleho plasta. Pani doktorka ma naozaj profesionalny, dokladny a osobny pristup. Doteraz som jej vdacna za najdenie riesenia mojich zdravotnych problemov a aj vdaka nej v sucasnosti kliniku navstevujem skor kvoli prevencii a uzit si pokojne a krasne priestory. Na kliniku som sa prihlasila po precitani rozhovoru s pani Elenou a na vlastnej kozi som si vyskusala, ze tato terapia ide naozaj do hlbky, je dokladna a vie pomoct. Odporucam vyskusat :-)

Mário:
V roku 2019 som dostal odporúčanie, pre liečbu s bio aktívnymi peptidmi, od nemenovaného doktora. Po telefonickej konzultácii s pani Dijk, mi boli nasadené peptidy imunne, detox a protection plus. Približne prvý mesiac som nepociťoval žiadne zhoršenie ani zlepšenie. Zmena nastala 2 mesiac. Cítil som, že sa s mojim telom niečo deje. Pretože som riešil výber peptidov iba po telefonickej konzultácie, po pol roku som sa odhodlal ísť na ERI vyšetrenie, kde mi boli podané informácie, čo je príčinou môjho autoimunitného ochorenia. Odvtedy, beriem úplne iné peptidy a to, brain tide plus a adrenal tide plus. Môj zdravotný stav sa výrazne zlepšil, nakoľko nemusím užívať žiadne iné lieky. Ďakujem Vám.

Dominika:
Vďaka Eri analýzam sa mi potvrdil fakt o ktorom všetci tušíme často aj počujeme, a to, že psychické naladenie ovplyvňuje úplne všetko.
Mala som viaceré zdravotné prejavy ale najvýraznejšie boli časté migrénové záchvaty, počas ktorých som niekedy bývala vyradená z bežného života, v najťažších prípadoch aj na tri dni.
Jedného dňa som sa dopočula o takmer "zázračnom" vyliečení rodinnej známej a intuitívne ma to zaujalo.
Behom týždňa som si dohodla prvé stretnutie. Odhalili sa mi viaceré súvislosti, boli mi názorne ukázané presné štruktúry môjho tela, v ktorých sa odohrávajú kauzálne procesy, podložené karentovanými štúdiami, čo som ako študent prírodovedného zamerania veľmi ocenila, všetko som si mohla doštudovať a pochopiť. Dokopy som absolvovala štyri sedenia, boli mi odporučené ďalšie podporné postupy ako si vyladiť organizmus, ale aj psychiku. Ukázalo sa mi, že za väčšinou mojich zdravotných problémov stojí psychosomatika a vďaka diagnostike som si postupne mohla odsledovať, čo tieto problémy naozaj spúšťa.
Zároveň som sa po každom sedení s korekciou cítila lepšie a uvoľnenejšie.
Odporúčam analýzu ERI všetkým, ktorí sa dlhodobo nevedia zbaviť svojich zdravotných problémov, sú z nich už vyčerpaní po všetkých stránkach a potrebujú nádej na zmenu.

Čo je to umelá inteligencia?

Umelá inteligencia (AI) sa snaží reprodukovať to, čo robí ľudský mozog. To znamená analyzovať, rozumieť, reagovať,učiť sa a nachádzať riešenia. Keďže ide o počítač, ktorý túto reprodukciu vykonáva, je to softvér, ktorý zabezpečuje túto inteligenciu.Tento inteligentný softvér disponuje schopnosťou nachádzať samostatné riešenia vďaka analýze veľkých dát, ktoré sa snímajú z príslušných objektov, vrátane ľudského organizmu.

Ako funguje ERI

PRINCÍPY ERI
ERI-Anti Aging
ERI PRE ÚSPEŠNÝCH
BIOAKTÍVNE PEPTIDY REGENERUJÚ ORGÁNY

Kontaktujte nás:  0905 955 444 

PRIVATE CLINIC Elena van DIJK, 
Radničné nám.3, 2.posch., 
PEZINOK 0905 955 444,  
privateclinic@evd.sk
www.evd.sk 

Prihlásenie na odber noviniek

* indicates required

                                             Dôverujte pokroku. Vrátime vás späť do hry! 
                                                                         0905 955 444