DIGITÁLNA MEDICÍNA (AI)

 Analýza zdravotného stavu pomocou Umelej Inteligencie -ERI

DIGITÁLNA MEDICÍNA a UMELÁ INTELIGENCIA
prinášajú  nové možnosti analýzy zdravotného stavu organizmu a jeho korekciu    

  • Kdekoľvek do Európy pôjdete, všade na ňu narazíte. Umelá Inteligencia – Artificial intelligence, skrátene AI, je všade!
    Európska komisia pre rozvoj vydala komuniké, v ktorom oznamuje investičný plán do AI vo výške1,5 bilióna Eur do r. 2020.
  • Hovorí sa o AI v zdravotníctve, kde sa začína tvoriť základňa vedcov z odboru informatiky a medicíny. Zdá sa, že prežívame novú revolúciu – revolúciu digitalizácie a nástupu Umelej inteligencie!  

Analýza zdravotného stavu pomocou Umelej Inteligencie - ERI

Čo je to umelá inteligencia? Umelá inteligencia (AI) sa snaží reprodukovať to, čo robí ľudský mozog. To znamená analyzovať, rozumieť, reagovať,učiť sa a nachádzať riešenia. Keďže ide o počítač, ktorý túto reprodukciu vykonáva, je to software, ktorý zabezpečuje túto inteligenciu.Tento inteligentný software disponuje schopnosťou nachádzať samostatné riešenia vďaka analýze veľkých dát, ktoré sa snímajú z príslušných objektov, vrátane ľudského organizmu.

Ľudský organizmus je tak zložitý biochemický a energeticko-informačný systém, že nie je v možnostiach lekára obsiahnuť jeho komplexnosť a zložitosť na základe štandardne dostupných vyšetrení. Digitálna medicína otvára nové možnosti pre lekára, ktorý vďaka počítačovým technológiam získava obrovské množstvo dát z organizmu pacienta vďaka ich digitálnemu spracovaniu. Tie najmodernejšie z nich siahajú na úroveň AI (artificial intellingence). Medzi ne patrí aj švajciarsky analytický prístroj - ERI. 

Ako funguje analýza zdravotného stavu pomocou Umelej Inteligencie-ERI? ERI software, vďaka zdigitalizovaným referenčným markerom, vie presne ako má vyzerať zdravý stav a aká je realita. Ak nejaký orgán „nevysiela“ správny signál, ERI software generuje korekčný signál, ktorý interferuje s miestom patológie. Patológia sa vyznačuje prerušením synchrónneho spojenia medzi bunkami daného orgánu (non-lokality), vďaka ktorému sa z danej formácie buniek stráca informácia o zdravom funkčnom stave. Úlohou ERI korekčného signálu je obnovenie porušenej synchronizácie štruktúr orgánov, systémov a procesov. V technológii ERI Ide teda o cielený zásah do bunkovej komunikácie a informatiky na kvantovej úrovni a obnovenie ich non-lokality (synchronicity) , ktorá reprezentuje fyziologický stav. www.eri-digitalhealth.com 

ERI - UMELÁ INTELIGENCIA
KARDIO - vysoký krvný tlak - UMELÁ INTELIGENCIA odhaľuje príčiny
Psychika a jej súvis s ochorením_ERI-AI analýza pacienta
Virusova infekcia - ERI Umelá inteligencia vyšetruje pacienta a nachádza príčinu
Bolesť chrbta - vyšetruje umelá inteligencia ERI
PROSTATA - ERI Umelá inteligencia analyzuje pacienta a odhaľuje príčiny jeho problémov
Zdravie vďaka Bioaktívnym peptidom

Kontaktujte nás: + 421 905 955 444 

PRIVATE CLINIC Elena van DIJK, 
Radničné nám.3, 2.posch., 
PEZINOK 0905 955 444,  
privateclinic@evd.sk
www.evd.sk 

Prihlásenie na odber noviniek

* indicates required

Naša klinika poskytuje lekárom aj pacientom program hĺbkovej analýzy zdravotného stavu pacienta pomocou technológie ERI.

  • ERI ANALÝZA ZDRAVOTNÉHO STAVU  a KOREKCIA PATOLÓGIÍ
  • ODHALENIE PRÍČINY VZNIKU OCHORENIA
  • HARMONIZÁCIA METABOLIZMU A FUNKCIÍ JEDNOTLIVÝCH TELESNÝCH SYSTÉMOV  
  • ELIMINÁCIA EMOČNEJ ZÁŤAŽE  
  • DETOXIKÁCIA
  • REGENERÁCIA